Okręg wyborczy nr 1
Radnymi zostali:
Graczykowski Wiesław Zbigniew – KWW dla Dobra Gminy, 211 głosów (42,20 proc.)
Kontowicz Antoni Bronisław KWW dla Dobra Gminy, 182 głosów (36,40 proc.).
Siekiera Jolanta - KWW dla Dobra Gminy, 179 głosów (35,80 proc.),
Bąk Maria Bogdana - KWW Dobra 2010, 165 głosów (33 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 1, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej:
Pucz Mariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 79 głosów (15,80 proc.)
Wronkowski Adam - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 71 głosów (14,20 proc.),
Krzemień Rafał Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 94 głosów (18,80 proc.),
Borysiak Agnieszka – Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 157 głosów (31,40 proc.),
Soborska Alina - Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Gminy, 108 głosów (21,60 proc.),
Okręg nr 2
Radnymi zostali:
Gałka Piotr Ryszard - KWW Dobra 2010, 205 głosów (36,87 proc.),
Padziński Damian KWW dla Dobra Gminy, 165 głosów (29,68 proc.),
Grzywacz Dorota Aneta – KWW dla Dobra Gminy, 157 głosów (28,24 proc.),
Stanisławczyk Edward Józef KWW dla Dobra Gminy, 153 głosy (27,52 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 2, którzy nie dostali się do rady:
Wojciechowska Teresa – Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 110 głosów (19,78 proc.),
Białczak Mirosław Karol - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 60 głosów (10,79 proc.),
Szeląg Janusz - KWW Dobra 2010, 48 głosów (8,63 proc).,
Bolałek Zbigniew Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 54 głosy (9,71 proc.),
Heinrich Rafał - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 21głosów (3,78 proc.),
Opieka Piotr - KWW Akcja Wyborcza, 81 głosów (14,57 proc.),
Piłat Zdzisław - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 32 głosy, (5,76 proc.),
Jaworska Danuta Komitet Wyborczy Wyborców dla Dobra Gminy, 124 głosy (22,30 proc.),
Motyliński Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina, 120 głosów (21,58 proc.),
Fatz Iwona – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina, 104 głosy (18,71 proc.),
Bernacki Wiesław Krzysztof - KWW Wiesława Bernackiego, 145 głosów (26,08 proc.).
Okręg wyborczy nr 3
W tym okręgu dwóch kandydatów ma taką samą liczbę głosów.
Kaczmarek Mariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 68 głosów (41,98 proc.),
Owsińska Elżbieta – Komitet Wyborczy Wyborców dla Dobra Gminy, 68 głosów (41,98 proc.).
Nie wszedł do rady Gałka Bartłomiej – KWW Akcja Wyborcza, 26 głosów (16,05 proc.),
Okręg wyborczy nr 4
Radną została:
Ciołek Kamila Anna - KWW Dobra 2010, 47 głosów (51,09 proc.).
Kandydat, który nie wszedł do rady: Smela Jerzy Andrzej Komitet Wyborczy Wyborców dla Dobra Gminy, 45 (48,91 proc.).
Okręg wyborczy nr 5
Radnym został:
Pałka Rafał Zbigniew - KWW Twój Głos - Nowa Wieś, 56 głosów, (43,41 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 5, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej
Drapikowski Andrzej Adam - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 35 głosów (27,13 proc.),
Miszczak Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 1 głos, 0,78 proc.,
Parobiec Urszula Małgorzata - KWW dla Dobra Gminy, 37 głosów (28,68 proc.).
Okręg wyborczy nr 6
Radnym został:
Łojek Kazimierz KWW Akcja Wyborcza, 52 głosy (44,07 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 6, którzy nie dostali się do rady:
Korol Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 36 głosów (30,51 proc.),
Michalska Marlena - Komitet Wyborczy Wyborców dla Dobra Gminy, 30 głosów (25,42 proc.).
Okręg wyborczy nr 7
Radnymi zostali:
Albiniak Henryk - KWW Dobra 2010, 73 głosy (45,06proc.),
Marut Bogumiła KWW dla Dobra Gminy, 42 głosy (25,93 proc.),
Pozostali kandydaci z okręgu nr 7, którzy nie dostali się do rady:
Żorawowicz Kazimierz - KWW Dobra 2010, 35 głosów (21,60 proc.).
Krzak Zenobia KWW Akcja Wyborcza, 33głosy (20,37 proc.),
Kusiak Elżbieta KWW Akcja Wyborcza, 7 głosów (4,32 proc.),
Królewicz Janusz - Komitet Wyborczy Wyborców dla Dobra Gminy, 39 głosów (24,07 proc.).
Okręg wyborczy nr 8
Radnym został:
Jaromin Grzegorz - KWW dla Dobra Gminy, 53 głosy (54,08 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 8, którzy nie dostali się do rady:
Karaźniewicz Roman Patryk - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra 2010, 34 głosy (34,69 proc.).
Kujawa Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Wyborcza, 11głosów (11,22 proc.).