Radnymi zostali:
Basowska Barbara - KWW Gmina dla Mieszkańców, 217 głosów (31,04 proc.),
Czaban Jan Mieczysław - KWW Gmina dla Mieszkańców, 177 głosów (25,32 proc.),
Klepczyńska Edyta - Komitet Wyborczy Powiatowe Stowarzyszenie Idziemy Razem, 160 głosów (22,89 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 1, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej:
Kadubiec Piotr - KW SLD, 87głosów (12,45 proc.),
Krzywińska Ewa Emilia - KW SLD, 69 głosów (9,87 proc.),
Kuligowska Anna Krystyna - KW SLD, 41 głosów (5,87 proc.),
Wlaź Sylwester - KW PSL, 71głosów (10,16 proc.),
Daśko Stanisław - KW PSL, 26 głosów (3,72 proc.),
Bińczyk Jolanta Elżbieta - KW PSL, 51 głosów (7,30 proc.),
Gojlik Roman Andrzej - KWW Gmina dla Mieszkańców, 118 głosów (16,88 proc.),
Tomecki Seweryn - KWW Zbigniewa Pałubiaka 89 głosów (12,73 proc.),
Barcikowska Stanisława - KWW Zbigniewa Pałubiaka, 112 głosów (16,02 proc.),
Junik Henryk - KWW Zbigniewa Pałubiaka, 78 głosów (11,16 proc.),
Wijatyk Stanisława - KWW Troska o Drugiego Człowieka, 76 głosów (10,87 proc.),
Okręg nr 2
Radnymi zostali:
Możejko Dariusz - KWW Gmina dla Mieszkańców, 100 głosów (23,36 proc.),
Buczek Stanisław – KWW Zbigniewa Pałubiaka, 109 głosów (25,47 proc.),
Kotłów Czesław - KWW Zbigniewa Pałubiaka, 109 głosów (25,47 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 2, którzy nie dostali się do rady:
Kurdziel Wioletta - KW SLD, 42 głosy (9,81 proc.),
Garbarczyk Ewa – KW PSL, 85 głosów (19,86 proc.),
Niedźwiedź Janusz Edward - KW PSL, 77 głosów (17,99 proc.),
Bajlak Medard Waldemar KW PSL, 71 głosów (16,59 proc.),
Adamczewska Magdalena Elżbieta - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 99 głosów (23,13 proc.),
Bąk Wiesława - KWW Gmina dla Mieszkańców, 30 głosów (7,01 proc.),
Janowski Henryk – Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 43 głosy (10,05 proc.).
Okręg nr 3
Radnymi zostali:
Bogdańska Anna Janina – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 216 głosów (23,89 proc.),
Gradus Paweł - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, 300 głosów (33,19 proc.),
Jeż Oktawiusz - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 282 głosy (31,19 proc.),
Seredyński Adam Marian - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 225 głosów (24,89 proc.),
Święcicki Zygmunt - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 205 głosów (22,68 proc.)
Pozostali kandydaci z okręgu nr 3, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej
Murat Joanna Henryka - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 115 głosów (12,72 proc.),
Pasternacki Kazimierz Józef - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 104 głosy (11,50 proc.),
Najderek Janusz - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 57głosów (6,31 proc.),
Sękowska Maria - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 108 głosów (11,95 proc.),
Żabka Halina – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, 44głosy (4,87 proc.),
Andrusieczko Jan - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 149 głosów (16,48 proc.),
Paprocka Wall Maria Jolanta - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 172 głosy (19,03 proc.),
Rewucki Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 197 głosów (21,79 proc.),
Wietrzykowska Maria Jolanta - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 156 głosów (17,26 proc.),
Brzozowski Sławomir Franciszek – Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 161 głosów (17,81 proc.),
Lewandowski Patryk - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 75 głosów (8,30 proc.),
Meger Bożena Maria - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 134 głosów (14,82 proc.),
Okręg nr 4
Radnymi zostali:
Wierzbowski Marek - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, 104 głosy (34,90 proc.)
Kulik Renata Alicja - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 75 głosów (25,17 proc.),
Pozostali kandydaci z okręgu nr 4, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej
Majewska Lidia Ewa - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 61 głosów (20,47 proc.),
Szafran Zbigniew - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, 38 głosów (12,75 proc.),
Pizoń Wiktor - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 73głosy (24,50 proc.),
Nowak Renata Lidia - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 67 głosów (22,48 proc.).
Okręg nr 5
Radnymi zostali:
Korgul Elżbieta - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 111głosów (27,75 proc.)
Nowak Andrzej Lech - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 178 głosów (44,50 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 5, którzy nie dostali się do Rady Miejskiej
Budak Mirosław - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, 41głosów (10,25 proc.),
Sikorski Sebastian Jarosław - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, 68 proc. (17 proc.),
Andrusieczko Mirosław - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 55 głosów (13,75 proc.),
Wnuczyńska Janina - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców, 70 głosów (17,50 proc.),
Wojnicz Mirosława Barbara - Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pałubiaka, 96 głosów (24 proc.).